sobota, 19 grudnia 2015

za płotem chyba święta...

.....ale jakie ?
Nie mamy czasu ! Pełna petarda i chaos :) Święta jeno w końcu !
Rozpisywać się nie będę, przypuszczam, że brak czasu to teraz powszechna przypadłość. Za zielonym płotem; piernik staropolski właśnie rośnie i zostało umyte jedno okno ;) Jest postęp ! Choinka stoi w garażu i czeka żeby ją wtyknąć gdzieś w ten cały bajzel ;)
W tym roku Wigilia szykuje się wymarzona - udało się połączyć dwie rodziny- moją i Lali. Będzie na pewno wyjątkowo i już nie mogę się doczekać !
A Ogród ? Oszalały w dalszym ciągu ! Tulipany wyłażą na kwietniku przed domem, przylaszczka świeci swoimi fioletowymi pączkami ! I w tym wiosennym duchu Ogród szykuje się do świąt...., a raczej nie szykuje. Nasz Ogród ewidentnie ma w dupie święta; trwa w nim ciągła imprezka ! Tłuste sójki, sikory, myszy, dzięcioł i masa innej zwierzęcej swołoczy urządza sobie u nas normalnie proszone herbatki u Kapelusznika i ostre harce z after party ! Tutaj przodują myszy, które kończą późną nocą nasiadówkami na strychu.
Wrzucam garść naprawdę bardzo nie świątecznych zdjęć z za płotu...

 sikory na gnatach

tulipanowe hatifnaty


 groszek pachnący sobie wylazł sałatka  takie gwiezdne inspiracje ;)


 lwie paszcze 

Życzymy Wszystkim prawdziwego świątecznego ducha i pałera ;) Niech Wam Aniołek dużo zielonych, ogrodowych, potrzebnych i miłych prezentów naniesie !! Cieszcie się swoimi bliskimi, miłością, świetnym jedzeniem !!! Ogólnie ogrzewajcie i rozgrzewajcie swoje chwastne, zielone serducha w rodzinnych gronach !
Ładujcie się na następny sezon ;)
Green Power!!!

5 komentarzy :

 1. Ja myślałam, że u mnie zielenina oszalała, ale to co się dzieje u Was, to totalna przeginka! Ponoć jutro ma przyjść mrozik chociaż na chwilę - trzeba by to zielsko okryć skoro już wylazło ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He,he! :) No właśnie tak myślę co by tu pookrywać najpierw, tyle tego jest ;)

   Usuń
 2. Płocie, Zielony w dodatku, na pewno święta były u Was i ludne (dwie rodziny, no, no) i wesołe. To teraz wypada tylko oczekiwać dobrego, pogodnego, zdrowego roku 2016!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Niebawem relacja z sylwestrowego wypadu do Puszczy Białowieskiej :)
   Zielonego i bezsteresowego roku 2016! ;)

   Usuń
 3. Jakie piękne to ostatnie zdjęcie..!
  Dzięki za tyle dobrej energii w życzeniach, ja także życzę najlepszego!

  OdpowiedzUsuń